clear

سفرنامه تور آبشار کلها مورخ 97/4/8

7 ماه 2 هفته گذشته - 6 ماه 3 هفته گذشته #1937 توسط راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن
سفرنامه تور آبشار کلها
مورخ 97/4/8
راهنما: شاهین جهانپور

در هشتمین روز تیر ماه سال 97 فرصتی را پیدا کردیم تا سفر داشته باشیم به سمت جاده چالوس . در صبح ترافیک در مسیر رفت با ما هم سفر شد .
پس از صرف صبحانه به سمت آبشار کلها روانه شدیم معارفه کوتاهی داشتیم و در نزدیکی قله ناز و کاهار به سمت آبشار حرکت کردیم و در پس از گذر از روستا به کنار رودخانه خروشان و پر آب رسیدیم .

به آبشار رسیدیم و به گرفتن عکس مشغول شدیم وبه راه خودمان ادامه دادیم تا جایی که باید از عرض رودخانه همگی عبور میکردیم و دیگر دل رو به آبی خنک زدیم و به ادامه راه پرداختیم .در گذر از آب به یکدیگر کمک میکردیم مثال یک خانواده تا به آب بندی رسیدیم که شدت آب آن را تخریب کرده بود و آن غول آخر را با همکاری یک دیگر رها شدیم ...حال بعد از پیمایش مسافتی کوتاه زیر درختی که در آن جا سایه گسترانده بود كمپ زدیم و هندوانه ای داخل آب خنک گذاشتیم و بعد رفتم دنبال چوب، آتیش و نوبتی هم باشه نوبت آب بازی بود آن هم دسته جمعی تنی به آب زدیم .


بعد در کنار آتیش جمع شدیم و ‌بعد از صرف ناهار و بازی و چای آتشی و خوردن هندوانه از محل مورد نظر خداحافظی کردیم .به سمت پایین برگشتیم و در مکانی مناسب و خلوت گوش به صدای طبیعت دادیم و با انرژی مثبت به روستا رسیدیم و آماده برگشت شدیم در مسیر برگشت به بازی و شادی پرداختیم .

راگا - راهنمایان گردشگری البرزمن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.106 ثانیه
حق کپی رایت محفوظ برای البرزمن و بهینه شده با : Kunena Forum