*** کاربران گرامی سایت در حال بروز رسانی می باشد ، احتمال دارد صفحاتی دچار مشکل فنی شود که در حال بروز رسانی و تغییرات در سایت هستیم از صبوری و تحمل این اشکالات از شما سپاس گذاریم *** 

دریاچه زریوار ،کردستان و همدان

قیمت: 545/000تومان

تاریخ و اطلاعات حرکت:

ساعت 4.30 صبح مورخ 96/3/3 الی ساعت 23 شب مورخ 96/3/5 

 جاذبه های مورد بازدید:

بازدید از آرامگاه بوعلی سینا و باباطاهر و مجموعه گنج نامه همدان،بازدید از موزه کرد (خانه تاریخی آصف وزیری) سنندج، بازدید از روستای اورامانات و دریاچه زریوار مریوان و ...

دوست دارم در این سفر شرکت کنم ، برای اینکه :

  • قرار است از دریاچه زریوار در مریوان بازدید کنم.
  • قرار است از مجموعه گنج نامه همدان بازدید کنم.
  • پیاده روی داشته باشم در روستای تاریخی اروامانات.
  • از آرامگاه باباطاهر و بوعلی سینا  دیدن کنم .

خدمات برنامه :

سه وعده صبحانه، دو وعده ناهار، اقامت دوشب در هتل، راهنما و بیمه حوادث گروهی، رفت و برگشت با اتوبوس توریستی

 

وسایل مورد نیاز مسافر

کارت شناسایی (شناسنامه برای زوجین)، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، ملحفه، لوازم بهداشتی فردی، شارژر و سایر لوازم شخصی

ثبت نام آنلاین

به زودی ...

توضیحات تکمیلی برنامه

 

آیا شرایط این تور برای من مناسب است ؟

 

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی ،فرهنگی و ماجرا جویانه میباشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای – به اعتراف خود مسافران- دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز میکند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهای جدیدی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروههای هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار ، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی ، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی در آنها اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اصول البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

ویژگی شرکت کنندگان و قوانین تورهای همگانی

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی وهتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند

 توجه :

  • با توجه به پیاده روی کفش مناسب پیاده روی و طبیعت گردی همراه داشته باشید.
  • همراه داشتن لباس مناسب فصل به تمامی همسفران در این تور توصیه می گردد.
  • و به تهیه لوازم مورد نیاز درج شده در بالا توجه لازم را داشته باشید.

شرح خدمات و برنامه گشت ها

 

 

روز اول:

 

صبحانه : البرزمن

ناهار : البرزمن

شام : گردشگر

اقامت : هتل

برنامه سفر در این روز : حرکت 4.30 صبح و صرف صبحانه در مسیر، بازدید از آرامگاه بوعلی و باباطاهر، صرف ناهار درهمدان، حرکت به سمت سنندج و بازدید از موزه کرد و بازار سنندج، حرکت به سمت مریوان و اقامت درهتل و استراحت.

روز دوم:

 

صبحانه : البرزمن

ناهار : گردشگر

شام : گردشگر

اقامت : هتل

برنامه سفر در این روز : صرف صبحانه درهتل، حرکت به سمت اورامانات، بازدید از روستای تاریخی اورامانات و تماشای طبیعت بهاری کردستان، (ناهار به عهده گردشگر) حرکت به سمت دریاچه زریوار، وقت آزاد جهت قایق سواری تا بعدازظهر.

روز سوم:

 

صبحانه : البرزمن

ناهار : البرزمن

شام : -

اقامت : -

برنامه سفر در این روز : صرف صبحانه وتحویل اتاق ها، حرکت به سمت همدان و بازدید از مجموعه گنج نامه و کتیبه های هخامنشی و استفاده از فضای مجموعه، صرف ناهار در رستوران، بازگشت به سمت کرج.

تصاویر و سفرنامه های پیشین این برنامه

 

اردیبهشت 95

اردیبهشت 95

سایر سفرنامه ها :

 

 

 

 

قوانین عمومی شرکت در تورهای گروهی البرزمن :

 

با توجه به گروهی بودن و خانوادگی بودن فضای تورهای البرزمن ، از کلیه همسفران عزیز خواهشمند است موارد زیر را رعایت فرماند :

1- رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.

2- به همراه داشتن مواد و وسایل غیر مجاز خصوصا نوشیدنی های غیر مجاز ، در تورها اکیدا ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، از ادامه همراهی فرد متخلف با گروه جلوگیری خواهد شد و شخص خاطی به مراجع قضایی و انتظامی معرفی می گردد .

3- سیگار و قلیان در تورهای البرزمن هیچ جایگاهی ندارد و قرار است در طول مدت اجرای برنامه ، فقط از هوای پاک طبیعت استفاده نماییم . لذا خواهشمند است برای احترام به سایر همسفران و همچینین تجربه یک الی چند روز بدون دخانیات از استعمال سیگار خودداری فرمایید .

 

 

Top