*** کاربران گرامی سایت در حال بروز رسانی می باشد ، احتمال دارد صفحاتی دچار مشکل فنی شود که در حال بروز رسانی و تغییرات در سایت هستیم از صبوری و تحمل این اشکالات از شما سپاس گذاریم *** 

تور زمینی ارمنستان (چارتر و غیرقابل استرداد)

قیمت: 1/350/000 تومان

تاریخ و اطلاعات حرکت:

ساعت 21 شب مورخ چهارشنبه 96/5/24 الی دوشنبه 96/5/30

جاذبه های مورد بازدید:

بازدید از میدان و خانه اپرا، بنای هزار پله کاسکاد، میدان هراپاراک، مجسمه مادر ارمنستان و کلیسای گریگور لوساووریچ ، گشت دریاچه سوان با امکان قایق سواری، گشت در دره گلها . بازدید از معبد زیبای گارنی و اثر ثبت جهانی صومعه گغارد

دوست دارم در این سفر شرکت کنم ، برای اینکه :

  • قرار است از معبد زیبای گارنی و اثر ثبت جهانی صومعه گغارد بازدید کنم.
  • در کنار دریاچه سوان پیاده روی و قایق سواری لذت بخشی داشته باشم .
  • یدان و خانه اپرا، بنای دیدنی هزار پله کاسکاد و دره گلها را از نزدیک ببینم .

خدمات برنامه :

چهار وعده صبحانه، سه وعده نهار، چهار شب اقامت در هتل 4 ستاره، ارائه سیم کارت به هر اتاق، همراهی راهنما از ابتدا تا انتهای سفر، بیمه کامل مسافرتی، راهنمای محلی فارسی زبان، رفت و برگشت با اتوبوس 25 صندلی CIP

 

وسایل مورد نیاز مسافر

گذرنامه (پاسپورت) با حداقل 6 ماه اعتبار (هزینه عوارض خروج بر عهده مسافرین می باشد - مسولیت ممنوعیت خروج، ممنوعیت ورود و... به عهده مسافر می باشد)، در نظر داشتن وعده های غذایی که به عهده خود مسافر می باشد، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، لوازم بهداشتی فردی، شارژر موبایل و دوربین، لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف و سایر لوازم فردی

ثبت نام آنلاین

به زودی ...

توضیحات تکمیلی برنامه

 

آیا شرایط این تور برای من مناسب است ؟

 

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی ،فرهنگی و ماجرا جویانه میباشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای – به اعتراف خود مسافران- دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز میکند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهای جدیدی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروههای هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار ، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی ، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی در آنها اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اصول البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

ویژگی شرکت کنندگان و قوانین تورهای همگانی

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی وهتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند

 توجه :

    • با توجه به پیاده روی کفش مناسب پیاده روی همراه داشته باشید.
    • در این برنامه از همراهی کودکان زیر سه سال معذوریم.
    • همراه داشتن لباس مناسب فصل به تمامی همسفران در این تور توصیه می گردد.

شرح خدمات و برنامه گشت ها

 

 

روز اول:

 

صبحانه : -

ناهار : گردشگر

شام : گردشگر

اقامت : اتوبوس

برنامه سفر در این روز : اتوبوس 25 صندلی CIP تخت خوابشو ، انجام مراحل مرزی و ورود به کشور ارمنستان (هزینه عوارض خروج بعهده گردشگر).

روز دوم:

 

صبحانه : البرزمن

ناهار : البرزمن

شام : گردشگر

اقامت : هتل

برنامه سفر در این روز : ورود به شهر ایروان، استقرار در هتل ، گشت شهری همراه با گروه، بازدید از میدان و خانه اپرا، بنای هزار پله یا کاسکاد، میدان هراپاراک، پارک پیروزی و مجسمه مادر ارمنستان و کلیسای گریگور لوساووریچ، صرف ناهار در رستوران، بعدازظهر زمان آزاد جهت گشت در شهر .

روز سوم:

 

صبحانه : البرزمن - هتل

ناهار : البرزمن

شام : گردشگر

اقامت : هتل

برنامه سفر در این روز : صرف صبحانه، گشت دریاچه سوان؛ پیاده روی در کنار دریاچه با امکان قایق سواری، بازدید از کلیسای sevanavank و گورستان Noraduz، گشت در دره گلها، همراه با امکان تله کابین سواری و بازدید از طبیعت زیبای منطقه (هزینه تله کابین و قایق بعهده خود گردشگر است)، صرف ناهار در رستوران، بازگشت به هتل و بعدازظهر زمان آزاد جهت گشت.

روز چهارم:

 

صبحانه : البرزمن - هتل

ناهار : البرزمن

شام : گردشگر

اقامت : هتل

برنامه سفر در این روز : صرف صبحانه، گشت در استان کوتایک ارمنستان و بازدید از معبد زیبای گارنی و اثر ثبت جهانی صومعه گغارد (اولین کلیسای غاری دنیا)، صرف ناهار در رستوران، بازگشت به هتل و بعدازظهر زمان آزاد جهت گشت .

روز پنجم:

 

صبحانه : البرزمن - هتل

ناهار : گردشگر

شام : گردشگر

اقامت : هتل

برنامه سفر در این روز : زمان آزاد جهت گشت .

روز ششم:

 

صبحانه : گردشگر

ناهار : گردشگر

شام : گردشگر

اقامت : اتوبوس

برنامه سفر در این روز : صرف صبحانه، جمع آوری وسایل و تحویل اتاق ها، برگشت به ایران دوشنبه ظهر تا بعدازظهر رسیدن به کرج.

تصاویر و سفرنامه های پیشین این برنامه

 

شهریور 93

شهریور 93

سایر سفرنامه ها :

 

 

 

 

 

 

قوانین عمومی شرکت در تورهای گروهی البرزمن :

 

با توجه به گروهی بودن و خانوادگی بودن فضای تورهای البرزمن ، از کلیه همسفران عزیز خواهشمند است موارد زیر را رعایت فرماند :

1- رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.

2- به همراه داشتن مواد و وسایل غیر مجاز خصوصا نوشیدنی های غیر مجاز ، در تورها اکیدا ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، از ادامه همراهی فرد متخلف با گروه جلوگیری خواهد شد و شخص خاطی به مراجع قضایی و انتظامی معرفی می گردد .

3- سیگار و قلیان در تورهای البرزمن هیچ جایگاهی ندارد و قرار است در طول مدت اجرای برنامه ، فقط از هوای پاک طبیعت استفاده نماییم . لذا خواهشمند است برای احترام به سایر همسفران و همچینین تجربه یک الی چند روز بدون دخانیات از استعمال سیگار خودداری فرمایید .

 

 

Top