*** کاربران گرامی سایت در حال بروز رسانی می باشد ، احتمال دارد صفحاتی دچار مشکل فنی شود که در حال بروز رسانی و تغییرات در سایت هستیم از صبوری و تحمل این اشکالات از شما سپاس گذاریم *** 

تور ویژه گلاب گیری برزک کاشان

قیمت: 95000 تومان

تاریخ و اطلاعات حرکت:

ساعت 4 صبح مورخ 96/3/5 الی ساعت 22 شب  

 جاذبه های مورد بازدید:

تماشای مراحل گلاب گیری در یکی از کارگاه های گلابگیری روستای برزک و بازدید از باغ و حمام تاریخی فین کاشان

دوست دارم در این سفر شرکت کنم ، چون :

  • قرار است در باغ های گل محمدی برزک قدم بزنم.
  • از باغ و حمام تاریخی فین کاشان بازدید کنم.
  • در کارگاه گلابگیری مراحل تهیه گلاب را از نزدیک ببینم.

خدمات برنامه :

یک وعده صبحانه (به صورت سلف سرویس)، نهار، پذیرایی میان وعده، راهنما و بیمه حوادث گروهی، رفت و برگشت با اتوبوس توریستی

 

وسایل مورد نیاز مسافر

کارت شناسایی ، لباس مناسب فصل، کفش مناسب پیاده روی، آب و لیوان شخصی و غیر یکبار مصرف

ثبت نام آنلاین

به زودی ...

توضیحات تکمیلی برنامه

 

آیا شرایط این تور برای من مناسب است ؟

 

نوع تور : همگانی

منظور از تورهای همگانی

این نوع سفرها ترکیبی از انواع گوناگون سفرهای طبیعت گردی ،فرهنگی و ماجرا جویانه میباشد و به گونه ای طراحی شده تا اکثر افراد مختلف با رده های سنی و علایق متفاوت بتوانند در آن شرکت کرده و با جنبه های جدیدی از سفرهای گروهی آشنا شوند.گرچه شاید شاید در نگاه نخست این گونه سفرها با سفرهایی که خانواده ها و اشخاص با خودروهای شخصی میروند تفاوتی نداشته باشد ولی باید گفت این گونه سفرهای – به اعتراف خود مسافران- دارای ویژگی هایی است که آنها را از سفرهای شخصی متمایز میکند. از جمله بودن و آشنایی با افراد جدید، دیدن جاهای جدیدی که معمولا به خاطر عجله در رسیدن به مقصد و یا رانندگی و خستگی به آنها توجهی نداشته اند و همچنین آگاهی از تاریخ و فرهنگ و چگونگی اقلیم یک منطقه توسط راهنما و...

شرایط شرکت کنندگان در این سفر

گروههای هدف

با توجه به هدف اصلی این گونه سفر ها مبنی بر ایجاد تنوع و روحیه ی سرزندگی در عموم مردم و آشنایی هرچه بیشتر آنها با سفرهای مسئولانه و آموزش و آگاه سازی در رابطه با گردشگری پایدار ، تمامی خانواده ها و افراد علاقه مند به سفرهای گروهی ، مخاطبان این سفرها می باشند .
در اینگونه سفرها معمولا بازدید از چند سایت طبیعی یا فرهنگی و یا تلفیقی از هردو گنجانده می شود. البته اینگونه برنامه ها نه سختی برنامه های طبیعت گردی را دارند و نه به میزان تورهای ویژه ی فرهنگی در آنها اطلاعات خاص تاریخی و فرهنگی ارائه می شود. بلکه سعی می گردد تا برنامه ای بینابین برای مسافران در نظر گرفته شود تا ضمن تحقق اصول البرزمن مسافران نیز به حداکثر مطلوب خود دست یابند .

قوانین تورهای همگانی

ویژگی شرکت کنندگان و قوانین تورهای همگانی

1- در سفرهای همگانی البرز من محور سفر بر روی تغیرات جدید در روحیه ی مسافر است. یعنی در این سفرها سعی میشود مسافران خستگی جسمی و روحی ناشی از کار روزمره را از طریق ارتباط با افراد، قرار گرفتن در محیطی شاد و دوستانه، بازدید از اماکن جدید و تجربه ها ی نو از تن به در کنند .
2- سفرهای همگانی البرزمن مبتنی بر لذت حداکثری از خود سفر و تجربه های نو می باشد. بنابراین در اینگونه سفرها از لوکس گرایی وهتل نشینی صرف پرهیز شده و در عین حال سعی می شود تا بهترین امکانات موجود در مناطق برای رفاه مسافران در نظر گرفته شود .
3- بازدید از روستاها و جوامع محلی و اماکن جدیدی که شاید با وجود نزدیکی به محل زندگی افراد، تا کنون توجهی به آن نشده باشد ، از اهداف این گونه تورهاست .
انتظار می رود همسفران عزیز به موارد فوق توجه لازم را داشته باشند و با اگاهی لازم در این گونه سفرها شرکت نمایند

 توجه :

  • همراه داشتن لباس مناسب فصل به تمامی همسفران در این تور توصیه می گردد.

شرح خدمات و برنامه گشت ها

 

صبحانه : البرزمن - رستوران

ناهار : البرز من- رستوران

پذیرایی میان وعده : البرزمن - اتوبوس

صرف صبحانه به صورت سلف سرویس، تماشای مراحل گلاب گیری در یکی از کارگاه های گلابگیری، بازدید از باغ و حمام تاریخی فین کاشان، صرف ناهار، بازگشت به سمت کرج.

تصاویر و سفرنامه های پیشین این برنامه

اردیبهشت 96

اردیبهشت 96

اردیبهشت 96

اردیبهشت 96

 

 

 

 

 

 

قوانین عمومی شرکت در تورهای گروهی البرزمن :

 

با توجه به گروهی بودن و خانوادگی بودن فضای تورهای البرزمن ، از کلیه همسفران عزیز خواهشمند است موارد زیر را رعایت فرماند :

1- رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.

2- به همراه داشتن مواد و وسایل غیر مجاز خصوصا نوشیدنی های غیر مجاز ، در تورها اکیدا ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، از ادامه همراهی فرد متخلف با گروه جلوگیری خواهد شد و شخص خاطی به مراجع قضایی و انتظامی معرفی می گردد .

3- سیگار و قلیان در تورهای البرزمن هیچ جایگاهی ندارد و قرار است در طول مدت اجرای برنامه ، فقط از هوای پاک طبیعت استفاده نماییم . لذا خواهشمند است برای احترام به سایر همسفران و همچینین تجربه یک الی چند روز بدون دخانیات از استعمال سیگار خودداری فرمایید .

 

Top